Heryerden Web Sitenizi Yönetin!.

Bilgisayarlardan, tabletlerden , cep telefonlarından, yeni nesil akıllı cihazlardan Web siteniz'in kontrol Paneline bağlan ve şirketini dilediğin yerden hızlıca yönet.


SÜREÇ VE İŞ AKIŞIMIZ

Yeni bir proje için izlediğim başlıca süreç adımlarımızNEDEN BİZ ?

Ücretsiz kurulum yapıyoruz, Sık sık kampanyalarla ücretsiz paketler sunuyoruz,

Ödemeden sonraki 30 dk içinde sitenizi hazırlayıp teslim ediyoruz. Sitemiz üzerinden 3D ile kredi kartıyla alışveriş imkanı sunuyoruz, Zengin modüllerle altyapı sunuyoruz. En önemlisi ücretsiz teknik destek imkanı sunuyoruz. 7/24 Telefon, Mail ve Müşteri paneli menüsünden ticket taleplerinizi alıyoruz

masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

BECERİLERİMİZ ?

Anlık Destek % 85%

Veri analizi 95%

Müşteri Memnuniyeti 100 % 100

Tekonoloji Backend Developer Asp.net Mssql Server % 100

Tasarım Front end Developer Html Css Javascript % 100YAZILIMSAL ÇÖZÜMLERİMİZE BİR GÖZ ATIN.

Ergin yazılım ve bilişimle ilgili sorunlarınıza modern yenilikçi daimi modern çözümler sunar

Kurumsal Site

Kurumsal bir kimlik kazanmak ve sizi rakiplerinizden ön plana taşımak için yapılması gereken ilk adım size ait bir web sitesidir. Unutmayın ki kurumsal web siteler, kurumların imzasıdır.

Devamı

Fikir Geliştirme

Bilişim sektöründe hayata geçiremediğiniz fikirlerniz varsa profesyonel ekibimiz ve çözüm ortaklarımız ile Projenin tekniği ve amaca uygun hazırlıyoruz

Devamı

Tasarım Uygulama

Bilişim Teknolojileri olarak kurumsal ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre size özel ve özgün tasarımlarla Esnek Hızlı profesyonel çözümler sunmaktayız.

Devamı

Web Yazılım

Kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde verilerinizi yönetebilir aynı zamanda analiz edip, saklayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz, iş yükünüzü hafifletmeyi amaçlıyoruz.

Devamı

Masaüstü Yazılım

Masaüstü yazılımlar ile kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde verilerinizi yönetebilir aynı zamanda analiz edip, saklayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz, size özel programlar eşliğinde iş yükünüzü hafifletmeyi amaçlıyoruz.

Devamı

Toplu Email

Toplu reklam mail bütçelerinizin altında bir maaliyet daha fazla kişilere ulaşabileceginiz bir tanıtım aracıdır Ayrı Zamanda Toplu Mail Gönderim Maaliyeti oldukça düşün oldugundan tercih sebebidir.

Devamı

S.e.o

Markanızın sektördeki payını artırmanızı ve rekabet ortamında rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlamak amacıyla sosyal medya üzerindeki çalışmaları sizin yerinize uygulamaktayız.

Devamı

Özel Projeler

Her şey bir fikir ile başlar gelin fikirlerinize yeni bir boyut kazandıralım. Ticari kazanımlarınızın yanı sıra, personel verimliliği artırabilecek projelerinizi birlikte hayata geçirelim

Devamı

15 GÜN ÜCRETSİZ KULLANIN!...
Devlerin kullandığı Kurumsal web site Yazılımının alt yapısını 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.


383

Web Sitesi

81

Özel Projeler

52

E-ticaret Projeleri

44

Kurumsal Firma

Background
Color Scheme