ADAY TANITIM WEB SİTELERİ
2015 Seçimleri yaklaşıyor. milletvekili adayları şimdiden çalışmalara başladı. İlk iş medyada tanıtımla başlar. Bu tanıtım içinde bir aday web sitesi sahibi olmalısınız. Firmamız milletvekili adayları için profesyonel bir aday tanıtım sitesi hazırladı. Bu aday tanıtım web sitesi, sizin tanıtımda ihtiyacınız olan bütün donanımlara ve panellere sahip bir web sitesi.

ADAY SİTESİNİN GRAFİK VE RENKLERİ
Web sitemiz her müşterimiz için farklı dizayn edilebilme özelliğine sahiptir. Grafik ve renkleri temsil ettiği partinin renklerine göre veya kendi istediği başka bir renge göre tasarlanarak teslim edilecektir.

ADAY TANITIM SİTESİNİ KİMLER KULLANABİLİR
Aday tanıtım sitesini kendini tanıtacak her insan kullanabilir. Çünkü bu web sitesi kişiye özel olarak tasarlanıp teslim edilecektir. Milletvekili adayı veya belediye başkanı adayı olması farketmez. Her aday ve her parti için farklı grafik tasarımlarına sahiptir.

Alt Yapı

Teknoloji :
Asp.net Ms Sql
Tasarım: HTML/CSS, JavaScript , Photography
Fiyat : 499 TL

Yazılımı Kullanan Bazı Partiler

Dilerseniz size vereceğimiz bir şifreyle demo aday sitesi için denemeler yapabilirsiniz. Nekadar kolay olduğunu farkedeceksiniz. Dilerseniz sitenizi güncelleme konusunda size bir müşteri temsilcisi tahsis edebiliriz.

www.senolcengiz.org (Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi)
www.ydhkktc.com (Yeni Doğuş Hareket Partisi Kuzey Kıbrıs)
www.chptavsanli.com (Chp Kütahya Tavşanlı)

Bize Ulaşın

15 GÜN ÜCRETSİZ KULLANIN!...
Devlerin kullandığı Kurumsal web site Yazılımının alt yapısını 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.


383

Web Sitesi

81

Özel Projeler

52

E-ticaret Projeleri

44

Kurumsal Firma

Background
Color Scheme