blog-3

Sistem Yöneticisi

25.10.2019 08:58:10

En İyi Antivirüs Programları 2019

Antivirüs programları, bilgisayarlarınıza ya da mobil cihazlarınıza dışarıdan gelecek olası virüs saldırılarına karşı cihazlarınızı koruyan güvenlik yazılımlarıdır.

Cihazınıza antivirüs programı kurduğunuzda, mail ile gelen ek dosyalarını, internet ortamından indireceğiniz müzik dosyaları, programlar, oyunlar yada müzik dosyalarını ve cihazınıza bağladığınız harici bellekleri virüs taramasından geçirerek olası tehlikeleri tespit ederek tarafınıza bildirir ve bu dosyaların cihazınıza erişimini engeller.

Virüs Saldırıları Nasıl Zararlar Verebilir?
Virüsler pek çok şekilde cihazınıza zarar verebilir. Bunların en başında kişisel verileriniz ya da banka bilgilerinizin çalınması tehlikesi vardır. Bunların dışında fidye virüs diye adlandırılan saldırılar ile cihazınızdaki tüm dosyalar şifrelenir ve sizden belli bir fidye istenebilir. Virüs saldırıları maddi zararlara yol açabileceği gibi cihazınızın yavaşlaması ya da donanım arızalarına da sebep olabilir.

Sizler için derlediğimiz ve güvenilirliği ile kullanıcıların çokca tercih ettiği 2019 yılının en iyi antivirüs programları ile bu tür virüs saldırılarından korunabilirsiniz.

 Bitdefender Antivirüs Programı

avatar

Ayşegül YILDIRIM

Ergin Yazılım'da destek uzmanı olarak görev yapan Ayşegül, yazıları ile Hosting, Yazılım ve Blog'a destek veriyor.Soru Sor