blog-3

Sistem Yöneticisi

27.1.2020 13:57:21

web tasarım geliştirme

İnternet siteleri, şirketlerin vazgeçilmez tanıtım unsurlarının başında gelmektedir. Güncel düşünen, çağımızın teknolojilerini takip eden kurumsal şirketler yazılım teknolojilerinden üst düzeyde faydalanmak hedefiyle belirli bütçelerde yatırım yapmaktalar. Ortaya koydukları sermayeden maksimum dönüş elde etmeyi hedefliyorlar. Peki, satın aldıkları hizmet gerçekten profesyonel mi? Yoksa yalnızca sanal ortamda yayınladıkları basit web sitesinden ibaret bir yatırım olarak mı kalıyor. Şirketin karar veren pozisyonundaki kişi olsaydınız profesyonel web tasarım hizmetinden faydalanmak, kazanım elde etmek için ne yapardınız? Dilerseniz konuyu detaylandırarak biraz daha açalım.

Web tasarım, SEO ile doğrudan ilişkilidir. SEO hizmetinde dikkat edilmesi gereken temel taşları yazılım, tasarım ve içerik oluşturur. Özelikle web sitesi tasarımı, arama motorunda ilk sıralara gelmek isteyenler için çok önemli bir silahtır. Kullanıcı odaklı kurgulanmış kreatif bir website tasarımı arama motorunda konum elde etme çalışmalarını birinci derecede etkiler. Yani SEO uyumlu bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız uzman bir SEO'cu ile web tasarım projenizi yürütmeniz çok doğru bir karar olacaktır.

avatar

Ayşegül YILDIRIM

Ergin Yazılım'da destek uzmanı olarak görev yapan Ayşegül, yazıları ile Hosting, Yazılım ve Blog'a destek veriyor.Soru Sor