Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:

Elektronik Hizmetler

Elektronik dönüşüm hizmetlerimizden faydalanın..

E-Fatura & E-Arşiv

TİCARİ FATURA

İşletmelerin ön muhasebe süreçleriyle birlikte, Gelen / Giden; e-fatura ve e-arşiv faturalarını portalda (web sayfasında) uğraşmadan, cep telefonu veya masaüstü uygulamalarıyla kolayca yönetir..

ETR FATURA

İşletmelerin Gelen / Giden; e-fatura ve e-arşiv faturalarını portalda (web sayfasında) uğraşmadan masaüstü ve cep telefonu uygulamasıyla pratik ve hızlı bir şekilde yönetir.

TİCARİ MAKBUZ

Serbest meslek erbaplarının ön muhasebe süreçleriyle beraber, elektronik makbuzlarını; portalda (web sayfasında) uğraşmadan , cep telefonu veya masaüstü uygulamasıyla pratik ve Hızlı bir sekilde yönetir.

ETR MAKBUZ

Avukat, doktor, serbest muhasebeci, mali müşavir ve mühendislerin elektronik makbuz süreçlerini; portalda (web sayfasında) uğraşmadan , cep telefonu veya masaüstü uygulaması pratik ve Hızlı bir sekilde yönetir.

TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ...
http://efatura.etrsoft.com/fmi/webd/CRM_ETRSOFT