MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Yeni potansiyel müşterilerine ya da mevcut müşterilerine ulaşmak isteyen firmalar ise, mobil uygulama geliştirme yöntemlerinden yararlanarak, daha kuvvetli bir tanıtım ile birlikte kurumsal iletişimlerini güçlendiriyorlar.

MOBİL UYGULAMA

İşinizi büyütmek, siparişleri artırmak ve daha çok kişiye ulaşmak istiyorsunuz. Bunun için markanıza ait bir Andorid ve iOS mobil uygulama sahibi olma kararı verdiniz. Doğru yoldasınız.

Peki nasıl bir uygulama olmalı ve nereden başlayacaksınız? Öncelik ihtiyaçların belirlenmesidir. Hedef kitlenizi ve iş planınız belirlediniz şimdi sıra markanıza ait mobil uygulamanın size ve hedef kitlenize ne fayda sağlayacağını belirlemek. Mobil uygulamanızın benzer uygulamalardan ne gibi farkları olacak, güçlü yanı ne olacak? Bunlar en önemli noktalar. Teknik detayları düşünmeden bu hususları belirleyin.

Markanıza ait logo, renk paleti, ikonlar, web sitesi ve sosyal medya hesapları olmalıdır. Bunlar yoksa merak etmeyin, biz sizin için yaparız. Ürün ve hizmet resimleri, videoları ve açıklamalarını hazırlayın. Eski bir söz vardır: “İçerik kraldır”. Mobil uygulamanız mükemmel olsa da içerik her zaman ilk plandadır ve hedef kitlenizin ilgisi daima içeriktedir. Gelelim teknik hususlara. Mobil uygulamanız sade bir tasarım ile kullanıcıyı düşündürmeden yormadan ana fonksiyonlarını kolayca yerine getirebilmelidir. Bunun için ilk önce kullanıcı mobil uygulamanızı yüklerken uygulamanın istediği gereksiz izinlerle korkmamalıdır.

MOBİL ÇÖZÜMLERİMİZ


Mobil Eticaret
E-ticaret veya Alışveriş alanında mobil kullananların sayısı büyük bir artış göstermektedir.Ergin Yazılım bu alanda sizlere en iyi e-ticaret mobil yazılımları sunmaktadır.

Mobil Haber Uygulaması
Haber siteniz için mobil uygulamaya mı ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz.Haber siteniz için kurumsal mobil haber uygulası yaptırmak için bizlere ulaşınız.

Kurumsal Mobil Uygulamalar
Firmanız veya yeni kurulan şirketiniz için kurumsal kimliğinize en uygun mobil uygulamayı tasarlıyoruz.Web tasarımı,sosyal medya ve mobil uygulama konularında şirketinizin internete ait hertürlü ihtiyacınıza bizden çözüm bulabilirsiniz.

Resmi Kurum Uygulamaları
Resmi kurum veya devlet kurumlarının en iyi hizmeti sağlamak adına yapıcak oldukları uygulamaları hayata geçiriyoruz.Bunu yaparken bunun bir hizmet sağladığını unutmuyor en iyi çözümü üretiyoruz.

Mobil Oyun Uygulaması
Iphone veya Android için en güzel oyun fikirlerinizi hayata geçiriyoruz.Bizlerle toplantı almadan oyununuz için karar vermeyin!

Sektörel Mobil Uygulamalar
Sektörünüze ait(sağlık,eğitim,ticaret,otelcilik,üretim vs.) ihtiyacınız olan mobil uygulamanıza profesyonel çözümler sunuyoruz. Bir kahvemizi içmeden , mobil hakkında karar vermeyin!