Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Pozitif Psikoloji Enstitüsü

Pozitif Psikoloji Enstitüsü olarak “İnsan, insanın ilacıdır” yaklaşımıyla hareket ederek, pozitif psikolojik bakış açısıyla danışanlarımızın yaşamlarına dokunmaya çalışıyoruz.

Amacımız, ulaşabildiğimiz her danışanın kendini daha iyi tanımasını sağlayarak farkındalıklarını arttırmak ve hayatlarındaki pozitif yönlere odaklanmalarını gerçekleştirmektir. Bununla birlikte danışanların yaşam kalitesini artırmaya yönelik tutum ve davranışlar sergilemelerini sağlayarak pozitif değişime ulaşabilmelerini sağlamaktır.


PROJE DETAYLARI