Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:

ONLİNE MUHASEBE PROGRAMI

ister kişisel bilgisayarınızdan ister windows tabletlerden fimalarınızın tüm bilgilerine anlık olarak her zaman ve her yerden ulaşabildiğinizi düşünün. işte LİNASOFT size bu kolaylıkları hayatınıza taşıyacak. LİNASOFT size büyük şirketlerin kullandığı yazılım kalitesiyle hizmet sunar, lisans ücreti, güncelleme ücreti istemez, yüksek donanım ve yazılım maliyeti istemez, kullandığınız kadar öder istediğiniz zaman vaz geçersiniz. Sizin haberiniz bile olmadan yeni özellikler yüklenir ve kullanımınıza sunulur. LİNASOFT BULUT ile verileriniz büyük ve saygın bankaların güvenlik sistemi ile aynı kalitede saklanır. Şirket bilgisayarların'dan veya kişisel bilgisayarlarınız'dan çok daha güvenli korunursunuz.

Programı İndirdikten Sonra
KULLANICI : DEMO
ŞİFRE : DEMO
Olarak Giriniz. İlk yüklemede programı güncelleyinizBu Program 1020 Defa İndirilmiştir

EGİTİM VİDEOLARIMIZ