Web Yazılım Çözümleri

Web sitenizi yönetmek, yeni ürün, hizmet veya içerik eklemek için dinamik, kontrol paneli olan ve kullanımı kolay bir web sitesine ihtiyacınız vardır.

"Şöyle bir yazılım olsa işimizi ne kadar kolaylaştırırdı" diyeceğiniz, iş yerinizdeki verimliliğinizi arttıracak yazılım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Probleminizi yerinde tespit edip; çözüm geliştirerek hayata geçiriyoruz. Gerekli eğitimleri vererek yazılımları kullanmanızı kolaylaştırıyoruz. Yani sihirli değnekle dokunup iş akışınızı kolaylaştırıyoruz.

Konusunda uzman ve deneyimli yazılım ekibimizle ister kendi ağınızda çalışan ister online işlemler yapabileceğiniz windows veya linux platformlarında sorunsuzca çalışan çözümler üretiriz.

Yazılım ekibimizle görüşüp firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda e-ticaret, otomasyon sistemleri, müşteri ilişkileri, stok entegrasyon sistemleri gibi firmanıza faydalı projeler için destek isteye bilirsiniz.

İstediğiniz yerden çalışma özgürlüğü

Sadece ofisinizde değil; tatilde, yolda, trafikte dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden verilerinize erişebilirsiniz. Verilerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan tek şey internete bağlı bir cihazdır.

Geliştirmiş olduğumuz bazı özel yazılım projelerimiz ;


CMS (içerik yönetim sistemi)
Online Yurt Otomasyonu yazılımı
B2C – B2B sistemleri
Portal yazılımı
Haber portalı yazılımı