Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:AKADEMİK ANNELİK

AKADEMİKANNELİK.com Biyomühendislik ve Genetik alanında bir uzman ve bir Dr.Kimyager tarafından 2021 yılında kurulmuş olup, amacı doğru ve bilimsel bilgiyi tüm kadınlara ve ebeveynlere ulaştırmak olan bir dijital platformdur.

AKADEMİKANNELİK.com yola çıkarken kısaca tek bir amacı hedefler: Yenilikçi, bilimin izinde, güncel bilgileri öğrenmek isteyen tüm kadınlara ve ebeveynlere merak ettikleri ve bilmek istedikleri her konuda ışık olmak.

Eğer sizde tüp bebek, hamilelik öncesi sağlık, hamilelik, doğum, yenidoğan bebek bakımı, çocuk gelişimi gibi konularda doğru bilgiye ulaşmak istiyorsanız AKADEMİKANNELİK.com sizin için en doğru adres!

Uzman görüşlerinden ve bilimsel açıdan güvenilir kaynaklardan derlediğimiz bilgilerle hazırladığımız makalelerimizle, her gün güncellenen içeriklerimizle her zaman yanınızdayız.

AKADEMİKANNELİK.COM yüzlerce bilimsel kaynaklı içeriği, kolay ulaşılabilen menü yapısı ve annelerden gelen soru cevaplarla büyümeye devam edecek.

İÇERİKLERİMİZİ NASIL HAZIRLIYORUZ?

AKADEMİKANNELİK.com’ da öncelik; hazırlanan tüm içeriklerin bilimsel temellere dayanmasıdır. AKADEMİKANNELİK.COM ‘da içerikler hazırlanırken alanında uzmanların hazırladıkları kitaplar, bilimsel makaleler, bilimsel dergiler ve uzman söyleşilerinden yararlanılmaktadır.

Dilerseniz her makalemizin altında KAYNAKÇA kısmından içerik kaynaklarımıza kolayca ulaşabilirsiniz.

AKADEMİKANNELİK.COM  


PROJE DETAYLARI