Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Almino Giyim

Şerifoglu Giyim Sanayi Grubu Adı Altında ALMİNO Markası ile giyim dünyasında fark oluşturmak amacı ile 1988 Yılında Kurulmuş Olup Yurt içi ve Yurt dışında Erkek Takım Elbise,çeket,kaban,mont, pantolon üretimi ve erkek dış giyim alanında toptan ve perakende satışı ile sektörün öncü kuruluşları arasında bulunmaktadır. 

Firmamızın kendi bünyesinde oluşturduğu AR-GE departmanı ile sürekli kendisini yenilemekte, teknolojinin bütün olanaklarını bünyesinde kullanarak dünya ile eş zaman yakalamaktadır.


PROJE DETAYLARI

  • Proje: Almino Giyim
  • Tarih: 15.05.2019
  • Teknoloji: Asp,net, Mssql, Html, Css, Jquery
  • Siteyi Aç: https://almino.com.tr/