Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Divino Shoes Ayağınızdaki Şıklık

1998 Yılında Bünyamin POLAT tarafından kurulan DİVİNO bugün, ileri teknolojisi ve tasarım gücü ile kendini sürekli yenileyen ve dünya markaları ile eş zamanlı büyüyen bir markadır. DİVİNO İstanbul Merter de 1000 m² fabrikasın da yılda 60000 çift ayakkabı üretmektedir. Kaliteli bir üretimin kalifiye personeller ile başarılabileceğine inanan DİVİNO önce kalite diyerek faaliyetlerine hızla devam etmektedir.


PROJE DETAYLARI

  • Proje: Divino Shoes Ayağınızdaki Şıklık
  • Tarih: 01.01.2015
  • Teknoloji: Asp,net, Mssql, Html, Css, Jquery
  • Siteyi Aç: Tıkla Açılsın site :)