Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:EFOR OPTİK

1999 yılından günümüze kadar uzanan optik sektöründeki başarılarıyla Türkiye’nin önde gelen markalarından olmayı başaran şirketimiz; CE, TSE, ve İSO 12870 standartlarına uygun TR 90 Grilamid Gözlük Çerçevesini üretebilmek adına yatırımlar yaparak 2009 yılında Efor Optik Gözlük Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. unvanıyla birlikte hız kesmeden sektördeki çalışmalarına devam etti. Dünya standartları bakımından hijyeni, kalitesi ve dayanıklılığıyla tercih edilen TR 90 üretimleri için hammaddeyi İsviçre' den tedarik ederek üretimlerine devam eden Efor Optik, Türkiye’nin optik sektöründe en önde gelen markalarından biri olmasını kaliteli üretimine borçludur.


PROJE DETAYLARI