Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Etrsoft e-fatura

Bilişim Teknolojilerinde ve Ar-Ge’de Öncü

Ar-Ge’yi sadece bir bölüm olarak değil, aynı zamanda işletme kültürü olarak benimseyen sektörün öncü kuruluşlarındandır. Her zaman kendini büyümeye odaklamış işletmelerin ihtiyaçlarına göre dinamik çözüm üretme yapısına sahip sektörün hızlı büyüyen işletmelerindendir. Kullandığımız teknolojiler, işletmelerin ihtiyacına göre çoklu ve tekli platformlarda kullanılabilecek şekilde üretim yapmaktayız.


PROJE DETAYLARI