Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Karakaya Metal Külçe Sanayi

KARAKA METAL Türkiye’de alüminyum külçe imalatında sektörün önde gelen en büyük ve en dinamik üreticisidir. 2010 yılında metal ticareti yaparak sektörde kendine yer edinen KARAKAYA METAL, profesyonel alanda oluşan talebe karşı inşaat, beyaz eşya, aydınlatma ve otomotiv sektöründe alüminyum kullanımının arttığını görmüştür.

Alüminyum alaşımlı külçe üretimine ilk olarak 2010 yılında İstanbul Organize Sanayi Bölgesi’nde başlayan KARAKAYA METAL, otomotiv firmalarının oluşan yoğun ürün taleplerine karşılık ideal ve kaliteli üretimini analiz laboratuvarı ile normlara uygun olarak müşterilerine sunmuştur. Gelişen sektör ile birlikte kurumsallaşan firmamız her geçen gün inovasyona önem vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.


PROJE DETAYLARI