Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Lampo Tekstil ve Aksesuarları

LAMPO Tekstil, Tekstil Aksesuarları toptancısı olarak 1999 yılında istanbulda RNEHİR Adında kurulmuş olup Tekstil Sektöründeki Potansiyelini kısa zamanda kendi makina portföyünü kurup müştelerilerimize kendi üretiminden direk satış sağlayarak hedef fiyatı yakalamayı hedef edinmiştir.. Tekstil Aksesuarları alanında kapsamlı bir içeriğe sahip olan web sayfamız ile tekstil camiasında referans oluşturup Böylece tekstil camiasına lampo marka tescil markamıza yakışır bir kalite yakalayarak acentelar modelistler aksesuarların boyut fiyat model ve renk secenekleri konusunda koayca bilgi edinebileceklerdir.

Globalleşme ve iletişimin önem kazandıgı bu yüzden üretici ve müşteri temscilerin arasındaki numune trafigi nedeni ile tesktil sektörü zaman kaybetmektedir.. web sitemizin sağladıgı bir kaç kaç dk içerisinde geniş ürün yelpazemiz sayesinde bu problemi çözecegine inanmaktayız..


PROJE DETAYLARI

  • Proje: Lampo Tekstil ve Aksesuarları
  • Tarih: 04.02.2019
  • Teknoloji: Asp,net, Mssql, Html, Css, Jquery
  • Siteyi Aç: Tıkla Açılsın site :)