Sık Sorulan Sorular

Yardımamı İhtiyaçın var ?

Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Web Tasarım

Web Yazılım

Server

Neler Yapıyoruz ?

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimizin web, mobil, masaüstü yazılım ve özel projelerinizi hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Özellikle kurumsal ve özel web projeleri üzerine hizmet veren uzman, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz; masaüstü yazılım, mobil uygulama, paket yazılım geliştirme isteklerinizi yerine getirmenin yanı sıra sosyal medya, reklam ve seo danışmanlığı hizmetlerinizi de yapmaktadır.

Web yazılım ve projelerde önceliğimiz yapılacak olan yazılımın algoritmasını çıkararak bugün ve yarın olacak tüm ihtiyaçlarınıza dönük çalışmaların temelini hazırlarız

Teklif Al:Sucatu Sistem Kuran Teknoloji

Sucatu'nun en büyük özelliklerinden birisi e-fatura modülü sayesinde şirketinizin karışık e-fatura işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Şirketinizin günlük, haftalık, aylık, yıllık faaliyet sonuçlarını Sucatu'yla kolayca raporlayınız. Şirketinizin e-dönüşüm sürecine başlamasıyla karmaşık e-fatura, e-defter, KEP (kayıtlı Elektronik Posta), e-imza ve tüm elektronik tabanlı iş ve işlemlerinizin finansal disiplin sağlayarak, maaliyet avantajı elde etmesi, piyasa koşullarına uyum sağlaması ve geleceğe yönelik kârlılıklarını arttırmaktır. Sucatu ile muhasebenin iş ve işleyişini azami bilgiyle kayıt altında tutmanızı ve raporlamanızı sağlar. Sucatu işletmenizin ön muhasebe ile işlenen kayıtlarını genel muhasebe kayıtlarına göre mali müşavirinize elektronik ortamda göndermenizi sağlar. Sucatu işletmenizin geleceğine güvenle bakmanız için size yol gösterir. Sucatu: Kullanımı en kolay muhasebe yazılımı.


PROJE DETAYLARI

  • Proje: Sucatu Sistem Kuran Teknoloji
  • Tarih: 01.01.2015
  • Teknoloji: Asp,net, Mssql, Html, Css, Jquery
  • Siteyi Aç: http://sucatu.com.tr