blog-3

Sistem Yöneticisi

11.07.2019 12:32:12

SEO Hizmeti

Her geçen gün yüzlerce internet sitesinin katıldığı sanal âlemde ön plana çıkarak görünür olmak, ziyaretçilerin beğenisi ile takdirini kazanmak önem arz etmeye başladı.

 
 

Ülkemizde var olan internet kullanıcıları aktif olarak sanal ortamda araştırma yapıyor. Arama motorunda karşısına çıkan sitelerde vakit geçirmeyi seviyor. Hal böyle olunca büyük pastadan pay kapmak, daha fazla ziyaretçiye akımına uğramak isteyen firmalar, SEO hizmeti hakkında çeşitli arayışlar içerisine giriyorlar.

 

E-ticaret siteleri sipariş oranını arttırmakla beraber müşteri kitlesini genişletmek isterken, kişisel BLOG sahipleri de takipçilerine yenilerini eklemek istiyorlar. Birçok sitenin asıl var oluş amacı, ziyaretçilere hizmet sunmak ve tercih edilmek.

 

Ortak amacın peşinden koşan site veya firma sahipleri, çareyi SEO uzmanı araştırarak, SEO hizmeti satın almakta buluyor.

 

SEO hizmeti veren firmalar arasından referanslarını beğendiği güvendiği, fiyatı da cazip bulduğu kurumlarla çalışan firmalar, sitelerinin web ortamında yükselişini de büyük bir keyifle izliyorlar.

 

Bu hizmeti kullanan insanlar doğal olarak arama sonuçlarında daha üst sırada yer alan sitelerin ziyaretçi girişi, kullanıcı sayısı ile müşteri kitlesi de artış gösteriyor. Bahsi geçen alanında uzman, profesyonel ve kaliteli iş referanslarına ev sahipliği yapan, SEO hizmeti veren şirketler web ortamında sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

 

Kurumsal SEO Hizmeti

 

Halen daha birçok kurumsal firma, e-ticaret sitelerinin gelirlerini katlamalarına ön ayak olan ve uygun fiyat veren kurumsal SEO hizmeti sunan firmalardan, SEO hizmeti satın alabilir, web sitenize SEO hizmeti çalışması yaptırarak yükselişe geçebilirsiniz.

 

SEO FİYATLARI

 

Maliyeti düşük ücretli reklamlar diğer pazarlama faaliyetleri ile karşılaştırıldığında yüksek yatırım getirisi (ROI) sağlar. Aramalarda yüksek konumlar ONLINE görünürlüğünüzü arttırarak markalaşmakla beraber tanınma sürecinde hız kazanmış olur.

 

REKABET ORTAMI

 

GOOGLE' da işletmenizle alakalı anahtar kelimelerinizi inceleyin! Sitenizi arama sonuçlarında olması gereken konumlarda görüyor musunuz? Eğer görmüyorsanız rakipleriniz sizden daha çok çalışıyor demektir.

 

PAZAR PAYI

 

Daha fazla pazar payı GOOGLE üzerinden gerçekleştirilen firmalar tıklamaların %91,5'i ilk sayfa üzerinden sonuçlanıyor. İlk sıralarda yer aldığınızda potansiyel müşteri sayınız artar akabinde pazar payının daha yüksek bir oranına erişirsiniz.

 

FAYDALARI..

 

Arama motorlarının gelişimine bakıldığında, sesli ve görüntülü aramalar bile günün sonunda içeriklerde yer alan benzer anahtar kelimelere bağlıdır. Ayrıca SEO fiyatları kullanıcı ihtiyaçlarına göre kendini şekillendiriyor.

 

SEO fiyatları hazırlanırken aşağıda yer alan faktörler doğrultusunda size yatırım getirisini en üst seviyede tutacak bir yapı oluşturuldu.

 

1. Hizmet sağladığınız sektör

 

Web sayfanızın bulunduğu sektörü, rakipler ile olan ilişkisini öğrenmek oldukça önemlidir. Aynı kulvarda ki sektörün rekabet oranı, iyi konumlara erişmek için gerçekleştirilecek çalışmaların yol haritasını sunar.

 

2. Sektör hacmi

 

Rekabet oranı düşük ve belirli bir kitleye hitap eden yerel işletmeler çalışmalarını uygun maliyetler ile gerçekleştirebilir. Rekabet oranının yüksek olduğu sektörde ise daha fazla SEO çalışmasına ihtiyaç duyarsınız. Sektörünüzün hacmi SEO fiyatları ile belirleyici unsurdur.

 

3. Anahtar Kelimeler

 

Fiyatları belirlenirken hedef kelime sayısına dikkat edilir. Sıralamalarda daha fazla anahtar kelimede yükselmek için, SEO paketleri satın almak gerekli olabilir.

 

Bütün anahtar kelimelerin rekabet oranı farklıdır. Bu nedenle rekabette hangi konumda olduğunuzla, hedeflerinizi doğru şekilde belirlemeniz SEO optimizasyon fiyatları açısından önemli adımlardan biridir.

 

Kısacası sektörünüz, pazarın büyüklüğü ve önemli kelime sayısı firma tanıtımı için gerekli fiyatları içerir ve en iyi sonuçları elde etmek için hazırlanır.

avatar

Ayşegül YILDIRIM

Ergin Yazılım'da destek uzmanı olarak görev yapan Ayşegül, yazıları ile Hosting, Yazılım ve Blog'a destek veriyor.Soru Sor