blog-3

Sistem Yöneticisi

26.10.2020 00:55:13

WEB TASARIMINDA YAPAY ZEKA KULLANMA

İster beğenin, ister nefret edin, yapay zeka toplumumuzun önemli bir parçası haline geldi. Kendi kendine çalışan araçlardan dolandırıcılığın önlenmesine kadar birçok konuda etkin çözümler üreten yapay zeka, giderek daha fazla işletme tarafından kullanılıyor.

Perakendecilerden özel ders verenlere kadar her şeyin çevrimiçi hareket ettiği bir çağda, web tasarım istanbul uzmanları, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yapay zekanın gücünden yararlanıyor. Web sitenizin işlevselliğini ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yapay zekayı kullanmanın yollarını öğrenerek siz de sektörünüzde fark yaratabilirsiniz.

Web Tasarım istanbul Firmalarının Yapay Zeka Destekli Sohbet Robotları

İnternetin düzenli bir kullanıcısıysanız, muhtemelen bir noktada bir chatbot ile karşılaşmışsınızdır. Chatbot, bir kullanıcıyla mesajlaşabilen veya telefonlarda sohbet edebilen bir yapay zeka yazılımıdır. Bu robotlar müşterilerin web siteleriyle etkileşim biçimini değiştirdi. Chatbotlar, çok çeşitli sorgularla başa çıkmak adına 7/24 çalışabildikleri için oldukça güçlü bir müşteri hizmetleri aracıdır. En iyisi de uykuya ihtiyaç duymamalarıdır.

Web Tasarım istanbul Firmalarının Oluşturduğu Kişiselleştirilmiş Alışveriş Platformları

Çevrimiçi alışverişin popülerliğinin artmasıyla, perakendeciler çevrimiçi hizmetleriyle yaratıcılık kazanıyor. Yapay zeka, müşterilere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak için ziyaretçilere alışverişe başlamadan önce onları doğru yere yönlendirmeye yardımcı olmak için kapsamlı bir şekilde kullanılıyor. Bunu sanal bir satış asistanı olarak düşünebilirsiniz. Web tasarım istanbul firmaları, aynı zamanda sahte yorumları da bir bakışta fark etmenizi sağlıyor. Yapay zeka güdümlü sistemler, müşterilerin yasal geri bildirimlere dayanarak bir ürün hakkında karar verebilmeleri için gerçek müşteri incelemelerine karşı anormallikleri tespit etmek için uzmanlıkla donatılıyor.

Web Tasarım istanbul Firmalarının Arayüz Tasarımı

Bazen bir işi yapmanın en zor kısmı karar vermektir. Yapay zeka, web tasarım istanbul sürecinde, insanların hayati görseller, tasarım ve marka seçimleri yapmasına yardımcı olabilir. Yapay zekanın tasarım optimizasyonuna katkıda bulunmasının bir yolu, kullanıcı arayüzüne katkıda bulunmaktır. Yapay zeka yazılımı, tasarım fikirlerinde itici bir koltuğa oturabilir, tasarım temelleri ve bir web sitesindeki mevcut sayfaların farkındalığına dayalı kararlar alabilir. Pratik ve görsel olarak çekici web tasarımları oluşturmak için insan davranışını ve bağımsız düşünce süreçlerini taklit edebilir. Siz de web sitenizi yapay zeka yazılımları ile bir adım öteye taşımak istiyorsanız alanında uzman web tasarım ajansları ile çalışın.

avatar

Ayşegül YILDIRIM

Ergin Yazılım'da destek uzmanı olarak görev yapan Ayşegül, yazıları ile Hosting, Yazılım ve Blog'a destek veriyor.Soru Sor